Jump to content

Randomowe zdjęcia


szymek24

Recommended Posts

Jako, że ta część forum jeszcze powstaje, dołożę swoją cegiełkę i założę wątek o screenshotach. Wrzucajcie tu swoje randomowe zdjęcia z wypraw, lub czegokolwiek co wiąże się z grą :)

Ja zacznę swoimi 3 wątpliwej atrakcyjności zdjęciami.

Wizyta na biegunie po wcześniejszej małej misji treningowej na Mun.

J9dAiW9.png

Podstawy pod bazę na Dunie, której nie ukończyłem z powodu wyczyszczenia save'ów wraz z wersją 0.21

6qFpOk5.png

Wybrzeże Sloopa na Laythe.

kOWgVJf.png

Link to comment
Share on other sites

LfalIFm.png

MechJeb w akcji :D To się zdarzyło podczas akcji ratowniczej, kiedy chciałem ewakuować załogę lądownika który stracił silnik podczas lądowania na Munie. Ogólnie to był kiepski projekt, ale jak widać nogi miał pancerne :wink:

Link to comment
Share on other sites

czokletmuss... kerbal Luz :P

i kilka odemnie:

Projekt " Hermes " porzucony ze względu na 0.21

9MkhRXM.jpg

Pierwsze udane lÄ…dowanie na Mun-ie w 0.21

Gjjasxc.jpg

KSS " Neutron " ... wystrzelony w całości :) służy do badania czarnej materii oraz innych czarnych rzeczy ;)

1dyw2Zw.jpg

Statek międzyplanetarny " IS 01 JooL "

Jest to pierwszy człon ( mam nadzieje obszerniejszego statku)... Jego zadaniem będzie orbitowanie wokół JooL-a i przesyłanie/ gromadzenie towarów z innych planet oraz księżyców.

ThKQbOF.jpg

Na koniec KSS " MIRanda" ;P

Będzie to odpowiednik MiR-a z tym że ze stokowych części.

oeu87Vy.jpg

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, podoba mi się ta flaga. Możesz wrzucić plik na dropboxa czy coś podobnego? Poland can into space! :D

Nie mogę znaleźć, musiałem skasować jakoś :/

Link to comment
Share on other sites

Widzę że spokój na forum absolutny :(

To dam coÅ› na pobudzenie :) ...

Zajęło mi to dziś jakieś 3.5h i jest zrobiony ze stock-owych części :P

Oczywiście nie obyło się bez improwizowania i wyszło jak wyszło. Co ciekawe stoi o własnych siłach a środek ciężkości jest tam gdzie powinien być ( przypadek :P ).

eamzlax.jpg

0biObqq.jpg

5fkwXnE.jpg

I na koniec skala do porównania Kerbal/AT-ST

hlPZxwY.jpg

Pozdrawiam

Edited by pawulonn1
Link to comment
Share on other sites

//BUMP//

Zdjęcie z powierzchni Gilly, cholernie wkurzającego księżyca :) Grawitacja jest tak mała, że mój lądownik wlecial prawie na Kerbali kiedy próbowałem zrobić zdjęcie.(chodzenie to koszmar)

J7YxhBG.png

Link to comment
Share on other sites

To ja wrzucę zdjęcie z misji ratunkowej, dla której prawie potrzebna była misja ratunkowa. Na szczęście udało mi się wykorzystać grawitację Muna, aby powrócić na Kerbin z użyciem tylko RCS'ów :> Misję ochrzciłem mianem Kerbollo 13

Wymordowany Jeb padł na głowę ze zmęczenia - spędził tydzień bez swojej kapsuły, sam na powierzchni Muna.

ppu0.png

Odłegłość pomiędzy lądowaniami to około 1 kilometr, Jeb na swoim jetpacku bez problemu doleciał do Billa i Boba.

7b26.png

Tak wyglądał manewr nazwany przez załogę "procą".

rTpvCBG.png

Bill, Jeb oraz Bob, szczęśliwi, że powrócili po bardzo długim czasie (prawie) do domu :D.

j7c2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dodam swoje 3 grosze:

Lot na DunÄ™:

53F3E59255AFE8BAB708252B54D97980454A7A95

Ike był po drodze więc...

6997871343B1E976BDFF309799AA4CFCA71DD36F

Potem lot na Dresa z ciut zmienionym lÄ…downikiem:

877BF84225E6478E418DB8CAF1BF856443537E42

Potem zainstalowałem Realism Overhaul. Oto pierwsza rakieta którą osiągnąłem orbitę:

3BDE25C557DD47AFBFE9E490E4720D4D2FF108F9

Wyniosła to cudeńko:

96F0BB975FB5ACEF67E5ADE257CFCFBECC5D95FB

Potem wyniosłem na orbitę Kerbala... ale już nie wrócił; ze zbiornika wyparował tlen

9D3DBB7787A9183AE5E2FE6D9CCCB39509D47E6A

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...