Jump to content

Witamy na Pokładzie !


karolus10

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich nowych (i tych z większych stażem) użytkowników polskiej sekcji forum KSP !

W tym temacie, możesz się przywitać z resztą społeczności, powiedzieć coś o sobie i zadać pierwsze pytania dotyczące funkcjonowania tego forum.

możesz również napisać posta w angielskiej wersji TUTAJ.

Edited by karolus10
kleimy...
Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry :). Chciałbym się zapytać, czy będą jakieś działy/poddziały w naszym sub-forum? Przydała by się jakaś organizacja naszych postów (dla porządku). Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry :). Chciałbym się zapytać, czy będą jakieś działy/poddziały w naszym sub-forum? Przydała by się jakaś organizacja naszych postów (dla porządku). Pozdrawiam.

Witaj, wszystko zależy od sukcesu forów językowych, jeśli będą często użytkowane będzie możliwa rozbudowa.

Jeśli chodzi o organizację postów, w krotce zostanie dodany system tagów, który powinien rozwiązać ten problem na jakiś czas :wink:.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Jako wierny użytkownik X-Plane 10, zawsze uważałem go za naj, naj, naj symulator, aż do momentu napotkanie sie na KSP dwa tyg temu :)

Dalej uważam że X-Plane jest wspaniały i dalej tam sobie latam, ale Kerbal to zupełnie inna rzecz i to taka na którą czekałem dłuuuuuugo!

Mam nadzieje ze w razie jakiś problemów mogę na Was liczyć koledzy i koleżanki (?) i w miarę możliwości sam postaram sie coś od siebie dać!

Miłych lotów i keep the blue up!

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje ze w razie jakiś problemów mogę na Was liczyć koledzy i koleżanki (?) i w miarę możliwości sam postaram sie coś od siebie dać!

Ma się rozumieć, że pomożemy !

big_mis_uszatek.jpg&hp=300&wl=300

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozdrowienia z Bostonu, to wspaniałe widzieć, jak wielka społeczność kerbal program kosmiczny ma i ile jej uprawy

na zdrowie!

Ta wiadomość nie byłaby posible bez Google Translate

Link to comment
Share on other sites

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...