Jump to content

POLSKIE FORUM


PulpeT_PL

CZY CHCESZ ABY PRZETLUMACZYC GR? NA POLSKI?  

760 members have voted

  1. 1. CZY CHCESZ ABY PRZETLUMACZYC GR? NA POLSKI?



Recommended Posts

Wydaje mi sie, ze mozna w przyszlych wesjach poprosic devow o mozliwosc lokalizacji gry, chetnie pomoge w tlumaczeniu :) Aha, chcialbym takze powiedziec, ze nie ma problemu w placeniu polskim paypalem za gre, ladnie zmienia zlotowki na dolary.

Milego latania :)

Link to comment
Share on other sites

Cze??.

Moze wy mi zdolacie pomoc.

Otoz wczoraj udalo mi sie wyslac dotacje wymagana na otrzymanie pelnej wersji gry : )

Ostatnia wiadomoscia jaka otrzymalem jest:

Thank you for pre-ordering Kerbal Space Program. Your forum's username and password will be stored for all future releases. Please keep this email as reference.

Happy launching!!

Co mam zrobi? teraz aby otrzyymac pelna wersje gry?

Link to comment
Share on other sites

@Tomciu

W tej chwili gra nie jest jeszcze ukonczona i jest dostepna dla kazdego, to, ze zamówiles ju? gre oznacza, ze dostaniesz pelna wersje ale wtedy kiedy ona wyjdzie, nawet je?eli dla nowych userow b?dzie o wiele drozsza :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale z tego co widzia?em to s? (jak by to powiedzie?) filmy na youtub'e jak i save statków na forum w odpowiednim dziale, gdzie jest masa innego dodatkowego sprz?tu do wykorzystania podczas lotu (w skrócie: nowe itemy).

Dodatkowo uda?o mi si? wyczyta?, ?e je?eli dokonam dotacji to dostan? dost?p do aktualnej wersji gry, i wszystkich aktualnych aktualizacji.

St?d te? w?tpliwo?ci...

Czekam na dalsze odpowiedzi : )

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

?aden problem, bank zajmie si? przewalutowaniem, troszk? dro?ej wyjdzie, ale bez przesady.

Je?eli jednak jakie? problemy z zap?at? bezpo?rednio przez kart? zawsze mo?esz za?o?y? konto PayPal i przes?a? na nie ?rodki do zap?aty. Jako, ?e nie mam karty kredytowej ja za?o?y?em konto na PayPalu, zweryfikowa?em je przez konto bankowe i wysy?am do?adowania jako przelewy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...