Jump to content

Juzni Slaveni, ovdje smo.


comando222

Recommended Posts

Pa ono kao... Za te pare mozes da uzmes (skoro) sve sto mozes da zamislis...

Sta ja znam, neki jaci i7, 16+ GB RAM, neka jaca grafika. Ne znam kako se krecu cene kod vas pa ne mogu konkretnije da ti kazem. :/

Link to comment
Share on other sites

Pa nije neka mudrost napraviti zastavu... Nadjes neku zastavu (Recimo OVDE), smanjis je na 256x160, snimis kao PNG i stavis u folder gamedata/squad/flags (ili napravis svoj folder umesto squad).

Y9NN5UY.png

Sto se tice 0.20, za sada mi se svidjaju nova sedista i novi filteri za mapu.

Takodje, malo sam eksperimentisao sa uvelicavanjem i smanjivanjem delova:

EWiXN9Z.png

1GbwNiU.png

Edited by Awaras
Link to comment
Share on other sites

Kolko vidim iza jos ima mjesta za par nuklearnih motora, to bi bilo savrseno za kolonizaciju da bi moglo sletit.

Pa mislio sam da mi ovo sluzi kao refueling stanica, ali ako bih sve raskacio i povezao u jednu liniju mogao bih da dodam par motora iza velikog sfericnog rezervoara...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eh, jedno pitanjce, u ÄÂemu je smisao sferoidnih tankova?

Pa jbg... Meni su cool, a i sfere se su u stvarnosti najefikasniji oblik za posude pod pritiskom (najmanja masa posude u odnosu na masu sadrzaja). Pored toga nikad nisam uspeo da napravim orbitalnu stanicu za dopunu goriva sa stock tankovima a da mi ne izgleda nekako bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Dobro onda...eh, sad već imamo dosta opreme za svemirske postaje, ali još kad bobcat izbaci module za kolonizaciju marsa i mjeseca...pa onda još i vostok (makar i nije nešto efikasan...4 tone u odnosu na 2 tone mercurya ako se dobro sjećam), i još sve to povezano sa wet workshop-om...I ja mislim da smo spremni za stvaranje baza na drugim planetima :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...