Jump to content

POLSKIE FORUM


PulpeT_PL

CZY CHCESZ ABY PRZETLUMACZYC GR? NA POLSKI?  

760 members have voted

  1. 1. CZY CHCESZ ABY PRZETLUMACZYC GR? NA POLSKI?



Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

To i ja si? dopisz? :)

Tak jak poprzednicy, Kerbale pozna?em dzi?ki filmikowi VonZaya.

Od siebie polec? wszystkim zainstalowanie plugina MechJeb. Funkcja utrzymywania pionowej pozycji rakiety bardzo przydaje si? przy l?dowaniu dok?adnie tam gdzie chcemy (a jest tam te? wiele innych rzeczy).

Gdyby dosz?o do skutku t?umaczenie Kerbali na nasz j?zyk to równie? ch?tnie bym w tym pomóg?.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich lataj?cych w kerbalprzestrzeni Polaków.Trafi?em tu dzi?ki forum mi?o?ników lotnictwa lotnictwo.net . Na tamtym forum jeden z u?ytkowników opisywa? KSP.Cieszy mnie ci?g?y rozwój projektu,bawi? si? KSP ju? pó? roku i ci?gle nie mam do??,rozpali? on na nowo moje zainteresowanie astronautyk? i ogólnie kosmosem.

Link to comment
Share on other sites

O to ?wietnie ?e powsta?a Polska strona i Polskie forum o tej prze?wietnej grze.A ta gra to straszny zjadacz czasu.W ?yciu mnie ?adna gra tak nie wci?gne?a jak Kerbale.Jedynie podobnie wci?gaj?cy jest Flight Simulator od Microsoftu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Wystarczyło tylko przejrzeć i od razu "jak w domu" ;P.

Moim zdaniem nie ma sensu tłumaczyć gry na Polski (lub jakikolwiek inny język) do póki gra nie jest ukończona... po za tym nie ma co się spieszyć bo na prawdę nie czego w tej grze specjalnie tłumaczyć, więc lokalizacja będzie bardziej zabiegiem kosmetycznym :).

Co myślicie o polskim sub-forum na International ?

Link to comment
Share on other sites

Wystarczyło tylko przejrzeć i od razu "jak w domu" ;P.

Nie prawda! PACZE ÓWARZNIE I JESCE NIKT K**** NIE NAPISOÃ…Â. To jest jakieÅ› forum obcokrajowców co tylko udajÄ… naszych!

Moim zdaniem nie ma sensu tłumaczyć gry na Polski (lub jakikolwiek inny język) do póki gra nie jest ukończona... po za tym nie ma co się spieszyć bo na prawdę nie czego w tej grze specjalnie tłumaczyć, więc lokalizacja będzie bardziej zabiegiem kosmetycznym :).

Popieram. No chyba, że dla kogoś przebrnięcie przez "Start Game" jest jednak zbyt wielką przeszkodą, ale wtedy nie bardzo ma się po co zabierać za zrozumienie mechaniki orbitalnej :P Poza tym nawet jeżeli SQUAD nie przetłumaczy KSP na inne języki, to zawsze pozostają moderzy!

Co myślicie o polskim sub-forum na International ?

TrochÄ™ jak gdyby martwawo?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...




Tym filmem chciałem upamiętnić astronautów programu Apollo, zgłosiłem go do wyzwania dotyczącego upamiętnienia Neila Armstronga ;-) Edited by Pawelk198604
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim :D

Stworzyłem fajny samolocik długodystansowy :P

P.S. Jestem nowy w Kerbalkach więc dużo się nie znam. Grać umiem, ale zapomniałem jak rakiety się buduje takie, żeby chociaż na Mun-a doleciały XD Trochę silnik jest inny na obrazku, bo teraz jest inny ;)

screenshot1ha.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam, jeżeli ktoś jest początkujący w świecie KSP, i nie do końca rozumie tutoriale prowadzone w języku angielskim, przedstawiam tutorial nagrany w pełni przeze mnie, który w łatwy i bezbolesny sposób pozwoli na rozpoczęcie przygody w świecie rakiet i eksplozji.

Jest to mój pierwszy jakikolwiek filmik wprowadzający do świata gry, dlatego mogą się pojawić drobne błędy.

Nie znalazłem w regulaminie żadnych zakazów co do promowania własnej twórczości, jednak jeśli coś przegapiłem i złamałem przepisy, proszę dać znać a od razu usunę post.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ponieważ powstało nam świeże (jeszcze pachnące nowością) polskie podforum, przeniosłem wątek w odpowiednie miejsce oraz zamknąłem z powodu dłuższej "martwości".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...