Jump to content

POLSKA! Polskie mini-forum


kacperrutka26

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ja właśnie staram się ściągnąć 0.20. Kiedy już to zrobię, to jak zwykle wysyłam ISAMAP gdzie się da, buduję stację kosmiczną (z każdą wersją coraz lepszą). No i oczywiście lądowania na Mun i Minmus a poźniej Eve i Duna.

P.S. Jak będę miał czas to znowu wyślę 40m. antenę na biegun :).

Link to comment
Share on other sites

Witam. Od niedawna grywam w KSP, a wczoraj ściągnąłem wersję 0.20. Czy orientujecie się czy mody z 0.19 działają na 0.20? Jak je instalować (w 0.20 brak folderu PlaginData, Source)? Chyba że wszystkie dostępne na "rynku" mody muszą być przerobione do wersji 0.20. No to kicha :/.

Link to comment
Share on other sites

Część modów na pewno działa (szczególnie radzę poczekać na nowy sub-assembly loader) ale nie ma gwarancji na to, najlepiej załaduj interesujące Cię mody do 2 kopi gry :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam pytanie dotyczące forum. Wiem, mogę być w waszych oczach "nobkiem", ale jak się tu ustawia sygnaturę, zdjęcie profilowe, at cetera?

Trochę jest mi niedobrze patrzeć na zupełnie pusty avatar :c

Link to comment
Share on other sites

Groxlord, w górnym Prawym rogu strony wybierasz "Settings" a następnie użyj opcji Edit Avatar/Signature z listy po lewej stronie :).

Avatar może być dowolną (w granicach rozsądku) grafiką o rozmiarze 64x64 piksele.

Proszę także pamiętać ,że sygnaturka nie może być szersza niż 80 pikseli.

80pixels.png

Edited by karolus10
Link to comment
Share on other sites

Musi też chyba upłynąć nieco czasu od rejestracji albo musisz mieć więcej postów by móc ustawić avatar/sygnaturę (przynajmniej ja tak miałem).

Ja jak coś nagrywam 'let's play' w rodzimym języku (anglojęzycznych jest od groma ;)), a w niej progresywnie trudniejsze programy niczym w kampanii, planowanie misji przy tablicy, dbałość o realizm i roleplaying, propagandowe klipy rodem z zimnej wojny, i mocno edytowany materiał z wycinaniem dłużyzn i ręcznym doborem muzyki.

Zainteresowanych zapraszam na kanał: http://www.youtube.com/user/ThrashingMadPL

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jak coś nagrywam 'let's play' w rodzimym języku (anglojęzycznych jest od groma ;)), a w niej progresywnie trudniejsze programy niczym w kampanii, planowanie misji przy tablicy, dbałość o realizm i roleplaying, propagandowe klipy rodem z zimnej wojny, i mocno edytowany materiał z wycinaniem dłużyzn i ręcznym doborem muzyki.

Zainteresowanych zapraszam na kanał: http://www.youtube.com/user/ThrashingMadPL

:)

Fajne fajne, masz nowego suba.

Edited by Kelt
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jak można tam zakładać tematy? Bo piszę, że nie mogę - chyba, że chodzi o małą ilość postów

Link to comment
Share on other sites

Ja też zgłaszałem się na moda i dostałem dane to tego ich irca, żeby być tam o ok. 12 ich czasu (u nich jest teraz 7 rano dopiero).

Link to comment
Share on other sites

Yo, nie gram za często, z czystym sandboxem się nagrałem i czekam na jakiś content po wylądowaniu (kariera lub zasoby).

Od czasu do czasu jakieÅ› screeny publikujÄ™ na galerii steama.

http://steamcommunity.com/id/Ozi_PL/screenshots/?appid=220200&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=grid

Jakby ktoś chciał pooglądać.

Także pytanko, ktoś z was zagląda może na /kspg/ ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziś rozpocząłem pracę nad KAN czyli Kerbal Area Network, będzie to sieć satelitów rozmieszczonych na orbitach Kerbinu, Muna oraz Minmusa których zadaniem będzie zbieranie danych przesyłanych przez moje sondy rozmieszczone na powierzchni. Aktualnie na Munie znajduje się prosta sonda Warszawa IA, a w fazie projektowanie wciąż pozostaje satelita Kopernik I który korzystając z 3 potężnych anten będzie zbierał informacje krążąc na orbicie kerbińskiej. W planach jest też umieszczenie sondy na Minmusie.

Jeżeli znajdę minutkę czasu to dorzucę zdjęcia. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...