Jump to content

Juzni Slaveni, ovdje smo.


comando222

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Pozdrav iz Zaboka.

Da li mi možete reÄÂi (dati link ) gdje ste skinulu ovu igricu?

Odavde... Ili sa Steam-a.

Ako misliÅ¡ na "nezvaniÄÂnu" verziju, viÄ‘ao sam je po većini piratskih sajtova.

Naravno, THAT'S BAD!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Hvala skinuo sam sa isohunte.Da li mi mozete dati upute kako da naj bolje napravim raketu i sletim na druge planete

PreporuÄÂam ti da je kupiÅ¡ kada bude popust. Na Steamu prije ili kasnije bude i -40%. Ponekad se zalomi i viÅ¡e, ali akcija traje par sati.

Igraš li u Career modu ili Sandboxu?

Svaka raketa je posebna, ovisno o tome gdje želiš odvesti vozilo, što želiš s njim raditi i želiš li ga vratiti natrag. Trebaš biti precizniji...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Jendaput sam došao do moona ali sam se zabio u njega prevelika brzina možete mi da ti informacije kako da sletim na moon

Pa moras da usporis. :D

Kada ponovo budes u blizini, snimi quicksave tasterom F5, pa onda okreni svoj brod "u rikverc" to jest tako da centriras navball na "retrograde" ikonu koja izgleda ovako:

64px-Retrograde.svg.png

Samo drzi tu ikonu centriranu, prati je ako krene da 'bezi' i lagano usporavaj tako da ti brzina bude sto bliza nuli u trenutku kada budes blizu tla. Da bi bezbedno sleteo, brzina treba da ti bude manja od 10 m/s, idealno 1-2 m/s.

Ovo zahteva malo vezbe, ako se slupas samo ucitaj quicksave poziciju sa F9 i pokusaj ponovo dok ne udjes u stos.

Link to comment
Share on other sites

stalno mi izlazi iz igrice znali netko zašto???hitno

Iz nekog razloga mi pretplata na ovu temu ne radi, a ne provjeravam ÄÂitavi podforum svaki dan, pa onda ne stignem na vrijeme odgovoriti. Sad ću provjeravati malo ÄÂešće.

Pogledaj u KSP-ov folder stvaraju li se error reports. Izgledaju kao folderi ÄÂije ime je datum i sat.

Ako ih ima, onda ti se KSP ruÅ¡i. Kakav kompjuter imaÅ¡? Ponekad je to do grafiÄÂke kartice.

Å to se tiÄÂe slijetanja, za poÄÂetak je najbolje napraviti node i onda pratiti. TakoÄ‘er, lander ti mora imati TWR (odnos potiska i težine) veći od 1, po mogućnosti 2, jer inaÄÂe nećeÅ¡ moći zaustaviti ubrzanje prema tlu AKA padanje. :)

PreporuÄÂam ti da instaliraÅ¡ Kerbal Engineer Redux radi ispisa TWR-a i ostalih podataka, i da ti ne pada na pamet instalirati MechJeb jer on ne pomaže poÄÂetnicima.

PoÄÂni s laganim sondama, pa kad shvatiÅ¡ princip, kreni s kapsulama s Kerbalima. I nije zgorega proÄÂitati malo o orbitalnoj mehanici na wiki.

Edited by lajoswinkler
Link to comment
Share on other sites

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...