Jump to content

Polscy kerbonauci


czokletmuss

Recommended Posts

Cześć czołem,

Czy jest tu ktoś z PL czy wszystkich wywiało po kwietniowej awarii? Wcześniej bywały tu chyba nawet takie osobistości z internetów jak Moskit czy Dem, a teraz? Pustki.

Link to comment
Share on other sites

Witam! Też jestem częstym gościem na forum, mam nadzieję, że polskie sub forum będzie się rozwijać.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich... mam nadzieję że Polska części forum z czasem się rozwinie :) Gram od wersji bodajże 0.13 ale ręki nie dam sobie uciąć :P . Forum główne przeglądam niemal codziennie... wątki głównie z konstrukcjami ( stacje kosmiczne, pojazdy itd.) oraz mody. Tyle puki co z mojej strony.

Pozdrawiam.

Edited by pawulonn1
Link to comment
Share on other sites

Jako, że już oficjalnie można powiedzieć, że nasze subforum wystartowało (z małym poślizgiem patrząc na inne kraje, ale to nie ważne), w końcu przywitam się w tym temacie :)

Cześć, ja jestem Reeposter, jak na razie jako jedyna osoba z Polski należę do oficjalnej grupy medialnej KSP. Moim zadaniem jest promocja KSP pisząc teksty na polskich stronach o grach, tworzenie filmów, pomoc przy budowie i organizacji społeczności i tak dalej, wszystko oczywiście na zasadzie dobrowolnego wolontariatu :). Mam wielką nadzieję, że polscy gracze zaznaczą swoją obecność na tym forum, dzięki czemu będziemy mogli razem z ludźmi ze Squad myśleć nad dalszym rozszerzaniem działalności społeczności nieanglojęzycznych :D

Aktualnie co dla Was robię to tłumaczenie KSP Weekly (http://forum.kerbalspaceprogram.com/showthread.php/43739-KSP-Weekly-Polska), które publikowane jest w tym samym momencie co oryginał (zdarzają się wyjątki, chociażby ostatni numer). Ponadto dzięki temu, że zbijamy naszą polską społeczność do "kupy", wkrótce będzie możliwe publikowanie totalnie własnej wersji tego tygodnika! Zdarza się, że czasami wrzucę coś na swojego bloga na tym forum - mogą to być moje przemyślenia, tłumaczenie jakiegoś newsa czy coś w ten deseń. O takich rzeczach będę informować na tym subforum.

Wiem, że na moim miejscu wielu z Was widziałoby bardziej Maćka "VonZaya" Makułę lub Moskita niż mnie, wiedzcie jednak, że dokładam razem z Karolusem wszelkich starań, aby przyjąć ich do Grupy Medialnej. Na razie jednak w oczach deweloperów musimy pokazać się jako ważna społeczność, która potrzebuje więcej osób na tym stanowisku :D

Możecie mnie kojarzyć jako były redaktor naczelny serwisu poświęconego serii Battlefield oraz Medal of Honor - battlelog.pl, tam stawiałem swoje pierwsze kroki, jeżeli chodzi o pisanie artykułów w internecie, później różnie się to potoczyło. Niektórzy (mała garstka osóB) również pamiętają to, że prowadziłem kanał na YouTube, który jest jak na razie projektem zawieszonym z licznych powodów technicznych (http://www.youtube.com/reeposter) - wrzucałem tam raz na jakiś czas nagrania z Kerbali pod tytułem "KSP na luziku".

Dobra, chyba napisałem to co miałem do napisania, życzę wszystkim spokojnych lotów, miękkich lądowań, zimnego wchodzenia w atmosferę i wszystkiego innego, czego mogą sobie życzyć Kerbalonauci! :)

Edited by Reeposter
Link to comment
Share on other sites

W takim razie i ja siÄ™ przywitam.

Znacie mnie zapewne w większości z nieoficjalnego polskiego forum o KSP. Tam aktualnie jestem Moderatorem Globalnym.

Zaszczytne stanowisko moderatora zaproponował mi karolus10, miło mi więc będzie z Wami popostować i... pomoderować. :)

Z natury będę coś wklejał - jakieś misje, zdjęcia, jednak aktualnie mój komputer (a dokładniej karta graficzna) odmawia posłuszeństwa.

Miłego pobytu, polskim kerbonautom!

Link to comment
Share on other sites

No to i ja się z Wami witam :D Tak, więc witam ^^

Zapalony inżynier, aż moja kobieta patrzy czasem na mnie z politowaniem :D

Może kiedyś natknęliście się przed "czystkami" na moją markę Mythology Industries, a także moda Ion Hybrid Engine Pack.

logonew1000.jpg

ihep800.jpg

Choć ostatnio mniej gram, na forum jestem codziennie i więcej czasu poświęcam na rozwijaniu umiejętności tworzenia nowych części i tworzeniu textur, czego efekty będą w nowej odsłonie Moda Ion Engine. Jakbyście mieli jakieś pytania odnośnie gry, mechaniki, fizyki czy pomocy w tworzeniu własnych części - zawsze odpowiem :)

Pozdrawiam!

f9cy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie będę gorszy i też się przywitam ;p Jestem Skynert, w KSP gram od... wersji gdy nie było jeszcze IVA EVA i innych planet :) Uważam się za amatora jeśli chodzi o latanie xD Może dla tego że za bardzo lubie SF i staram się tak dobierać mody by gra miała klimat odrobinę bardziej rozwiniętej eksploracji kosmosu. (Kolonie, kopalnie, okręty wojenne itd.) Nawet czasem wrzuce na YT jakiś film z KSP.

Link to comment
Share on other sites

Może kiedyś natknęliście się przed "czystkami" na moją markę Mythology Industries, a także moda Ion Hybrid Engine Pack.

To twój mod? Brawo! Bardzo przydatny, a nowa wersja wygląda jeszcze lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich. Jestem Janusz. W Kerbale gram od demka 0.13.3, a w pelna wersje od czasu 0.14 czyli zanim wprowadzono, maneuver nodes, mozliwosc edycji stageingu i samoloty. Ostatnio troche malo czasu, ale staram sie to nadrobic kiedy moge. Mam nadzieje ze w przyszlosci bede nadawac cos na twitch, narazie livestream w moim wydaniu zostawia wiele do zyczenia, podobnie jak krecenie filmow, ale mam nadzieje ze uda mi sie kiedys cos ciekawego. W kerbalach podoba mi sie to, ze czlowiek naorawde uczy sie tu na bledach, a wracajac po jakims czasie zawsze uda sie zrobic cos ciekawego. Buduje glownie rakiety, ladowniki i satelity, mam problemy z samolotami wiec licze na Wasza pomoc. Sa jakies polskie "firmy budowlane"?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Też się przywitam, a co. Nie zauważyłem nawet, że sie to międzynarodowe forum tak rozrosło :). Kerbaluję od wersji 8.3 chyba (z forum Dwarf Fortress sie do Kerbalach dowiedziałem). Ostatnio tylko czytam angielskie forum, ale miło widzieć że jest postęp w polskiej części :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Yep, jak w grobie tutaj haha, nie wiem może jest inne (prawie) oficialne Polskie forum KSP (koło wersji 0.13? ktoś zakładał polską strone o KSP, ale linku nie pamietam, może tam polaczki siedzą :P)... pozatym może 95% urzytkowników forum poprostu zna angielski.

No nic, pozdrawiam :)

edit: łokurka, właśnie zauważyłem zkąd te 13 postów masz hahahaha, MASTER NEKROMATA :D Z taką armią nieumarłych wątków to świat można podbić...

Edited by Nao
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...